Переведите на казахский язык пожалуйста!на тему моя любимая телепередача

Переведите на казахский язык пожалуйста! на тему моя любимая телепередача
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биздің уақытта теледидарда жеткилектей әртүрлі бағдарлама, шоу коп. Бірақ мен жиі animal planet көремін. осы каналда калай жануарлар айдалада тұратын ,кызыл кітапқа кірген туралы көрсетеді . және уй жануарлары ұмытылган жок. Каналдың ұраны- биздин жеримизде еки миллион тири жәдиктер тұрады. Сиз -соның биреуине жатасыз. калганымен animal planet каналында танысасыз. осы каналды жетпіс қалада көрсетеді, Россияны да қос са.каналдын басқа версияларын Канадада, японияда, Үндістанда жасалган .калгандар жарнамалар dvd да шығады