Переведите на казахский язык(без переводчика) Отец говорит мне ценить то,что у тебя имеется. Отец говорит мне,уважать труд людей

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Әкесі-дейді нәрселерді бағалай сенде бар. Әкесі дейді маған,құрметтеп, адамдардың еңбегі
Гость
əке айтады қолындп бар нәрсені бағада. əке айтады маған адамдардың еңбегін бағада деп.