Переведите на казахский.Айдын каждый день приходит на стадион.На стадионе он делает разные упражнения.Айдын прыгает на скакалке,играет в футбол. Ему очень нравится заниматься спортом.У Айдына много друзей которые тоже приходят ...

Переведите на казахский.Айдын каждый день приходит на стадион.На стадионе он делает разные упражнения.Айдын прыгает на скакалке,играет в футбол. Ему очень нравится заниматься спортом.У Айдына много друзей которые тоже приходят на стадион.Они весело проводят время на стадионе.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айдын күн сайын ойын алаңына келеді.Ол алаңда əртүрлі жаттығулар жасайды.Айдын секіртпеде секіреді,футбол ойнайды.Оған спортпен айналысқан ұнайды.Айдынның достары көп,олар да алаңға келеді.Олар алаңда уақыттарын көңілді өткізеді
Гость
айдын күн сайын стадионға келеді. ол стадионда түрлі жаттығулар жасайды. айдын скакалкіде секіріп және футбол ойнайды. оған спортпен айналысқан қатты ұнайды. айдынның көптеген достарыда стадионға келеді. олар стадиондағы уақытын  әрқашан көнілді өткізеді