Переведите на казахский.мы с мамой приехали на вокзал. на перроне было много людей. в кассе мы купили билеты. вскоре подошёл наш поезд. у нас был пятый вагон. в вагоне было светло. у нас проверили билеты и мы прошли в своё купе...

Переведите на казахский.мы с мамой приехали на вокзал. на перроне было много людей. в кассе мы купили билеты. вскоре подошёл наш поезд. у нас был пятый вагон. в вагоне было светло. у нас проверили билеты и мы прошли в своё купе. мне очень понравилась поездка на поезде
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен анашыммен вокзалга келдик Перронда адам коп екен Кассадан билет алып поезимизди кутип отырдык Бизде бесинши вагон болды Вагонымыз оте жарык адеми Биздин билетимизди тексерип бизди купемизге жиберди Маган поезда саяхаттаган катты унады
Гость
Анам екеуміз вокзалға келдік. Перронда адам көп екен. Кассадан билет сатып алдық. Біздің поезда келді. Бесінші вагон біздікі, вагонның іші жарық екен. Билетті тексерді, сосын біз купемізге бардық Маған поездбен жүген қатты ұнады.