ПЕРЕВЕДИТЕ НА РУМЫНСКИЙ!!!ПОЖАЛУЙСТА !ДАЮ 20Б. Мой самый лучший подарок на рождество Зимним утром, перед рождеством я решил выпить тёплого какао, под пледом читая книжку. Но не заметив как пролетело время я вынужден был помо...

ПЕРЕВЕДИТЕ НА РУМЫНСКИЙ!!!ПОЖАЛУЙСТА !ДАЮ 20Б. Мой самый лучший подарок на рождество Зимним утром, перед рождеством я решил выпить тёплого какао, под пледом читая книжку. Но не заметив как пролетело время я вынужден был помочь маме накрыть на стол. Ближе к вечеру придут гости и мы снова как в старые добрые времена сядем за праздничный стол смотреть телевизор. Уже было пол десятого гости пришли. Мама с папой положили подарки под ёлку, время шло и не заметив как я задремал настало утро нового дня. Сразу же поднявшись я побежал к подаркам, и был в изумление это был самый лучший подарок на рождество, лижи, я так обрадовался!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Meu cel mai bun cadou de Crăciun Iarna dimineața, înainte de Crăciun, am decis să se bucure de cacao cald, sub o pătură citind o carte. Dar, în condițiile în care timpul a trecut am avut pentru a ajuta pe mama sa stabilit masa. Mai târziu, în după-amiaza, oaspeții vor veni, și suntem din nou în vremurile bune vor sta la masa pentru a ma uit la televizor. Era deja nouă și jumătate oaspeții au venit. Mama și tata a pus cadourile sub bradul de Crăciun, așa cum trecea timpul și nu am observat ca am adormit dimineața a venit o nouă zi. Imediat am alergat la cadouri în creștere, și a fost uimit că a fost cel mai frumos cadou de Crăciun, linge, am fost atât de fericit!