Переведите. on my desk lies her jornal, open to the first page.It was all i could read before a flood tide of emotion took my breath a way

Переведите. on my desk lies her jornal, open to the first page.It was all i could read before a flood tide of emotion took my breath a wayand the text before me was splintered by the diamonds in my eyes.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На моем столе лежит ее дневник , открыть на первой странице.Это было все, что я мог прочитать, прежде чем прилив эмоций дух перехватило образом, и текст перед меня был оскольчатый на алмазы в моих глазах.