ПЕРЕВЕДИТЕ ПЛИЗ !!!!!!!1) Richard's father was a ... . 2)When a young boy, Richard was interested in ... . 3)Richard's dream was to become a ... . 4)When Richard was 18,he went to ... . 5) Cgildren and their parents like Richar...

ПЕРЕВЕДИТЕ ПЛИЗ !!!!!!! 1) Richard's father was a ... . 2)When a young boy, Richard was interested in ... . 3)Richard's dream was to become a ... . 4)When Richard was 18,he went to ... . 5) Cgildren and their parents like Richard Barker: he ... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Отец ричарда был..... Когда ричард мальчиком(имеется виду ребенком) он интересовалься(ему нравилось)..... Мечта ричарда была стать..... Когда ричарду было 18 он пошел..... Дети и ихние родители любят ричарда баркера он.....