Переведите пожалуйста ! Jobs such as waiting tables , making deliveries , cashier work and working in customer service are always very popular. There are also some jobs availa

Переведите пожалуйста ! Jobs such as waiting tables , making deliveries , cashier work and working in customer service are always very popular. There are also some jobs availa ble on university campuses, such as a research assistant or a teaching assistant.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
работа с таблицами, ожидать работа кассира и работа в сфере обслуживания очень популярна. есть так же рабочие места, доступные в университете, такие как лаборант и ассистент учителя.