ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!Денсаулык-бага жетпейтин жалгыз гана асыл дуние.Ол жаксы

ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!Денсаулык-бага жетпейтин жалгыз гана асыл дуние.Ол жаксыболуы ушин не уакытты,не куш-жигерди,не енбекти,типти барлык дуниени аямай жумсау керек.Ар адам салауатты омир салтын калыптастыру керек.Салауатты омир салтын калыптастыру ушин аркайсымыздын дене тарбиесимен айналасауымыз,дурыс тамактануымыз,зиянды арекеттерден аулак болып,тазалык пен санитария шараларын сактауымыз керек.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Здоровье - единственное, бесценное, дорогое. Чтобы сохранить здоровье не надо жалеть ни времени, не силу, не труда, даже вся имущества. Каждый человек должен строить здоровый образ жизни. Чтобы организовать здоровый  образ жизни, каждый из нас должны заниматься физкультурой, правильно питаться, избегать от вредных привычек, соблюдать мероприятии санитарии и чистоты.