Переведите пожалуйста! 1)если нажать на стоп кран можно сильно удариться головой. 2)при аварии сгорает за несколько минут.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) if you click on the stop valve can hit your head hard. 2) burned at failure in a few minutes.
Гость
1) if you click on the stop valve can hit your head hard. 2) burned at failure in a few minutes ...