ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА БУДУ БЛАГОДАРЮ СПАСИБО ЗА РАНЕЕ chance, communication, competition, luck, means, phonе, planet, tour, winner,believe, hate, lose, mind, phone, win, mean, lucky, twice, be in / out of luck, by means of, eac...

ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА БУДУ БЛАГОДАРЮ СПАСИБО ЗА РАНЕЕ chance, communication, competition, luck, means, phonе, planet, tour, winner,believe, hate, lose, mind, phone, win, mean, lucky, twice, be in / out of luck, by means of, each other, Good luck!, have (no) chance, It"s a chance in a million, It"s worth doing smth, means of communication, miss one"s chance, once more, one another, take one"s chance, try one"s chance, waste of time.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ум, телефон, выиграть, значит, повезло, два раза, be in / out of luck, путем, друг друга, удачи!, have (no) chance, It"s a chance in a million, It"s worth doing smth, средства связи", " мисс"s шанс, еще раз, друг друга, take one"s шанс, попробовать одну"s шанс, трата времени.