Переведите пожалуйста. демалыс та келди!енди биз жаз боиы жайлауда демаламыз . атка минемиз балык аулаймыз . жайлауда атам мен ажем турады . олар бизди асыга кутеди . тыныш дала жайкалган шоп жайылган мал . жаздай атам мен ажем...

Переведите пожалуйста. демалыс та келди!енди биз жаз боиы жайлауда демаламыз . атка минемиз балык аулаймыз . жайлауда атам мен ажем турады . олар бизди асыга кутеди . тыныш дала жайкалган шоп жайылган мал . жаздай атам мен ажеме комектесемиз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ачался отдых! теперь мы все лето будем отдыхать в ауле, будем ездить верхом, рыбачить, в ауле живут мои бабушка и дедушка . ( оЛАР БИЗДИ асыга кутеди)   Летом я помогаю дедушке и бабушке