Переведите пожалуйста: - Have you ever spoken at an international meeting? - I`m sorry to say I haven`t. I have never been to any international meetings before. - So it`s the first time you are doing it today? isn`t it? -Yes? ...

Переведите пожалуйста: - Have you ever spoken at an international meeting? - I`m sorry to say I haven`t. I have never been to any international meetings before. - So it`s the first time you are doing it today? isn`t it? -Yes? it is. I`m a lttle nervous. Russian is the only language I speek really well. - It will be Ok. Good luck. - Thank you.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Вы когда-нибудь говорили на международном совещании? -Я сожалею сказать,что я не.Я никогда не был ни в международных совещаниях. -Так это первый раз,когда вы делаете сегодня?не так ли? -Да?он является.Янервной.Руский является единственным языком,на котором я говорю действительно хорошо. -Всё будет хорошо.Удачи. -Спасибо