Переведите пожалуйста на английский 1. Як вам вдається підтримувати себе у гарній формі? - Я вже два місяці займаюся шейпінгом та ніяк не можу схудніти. - Вам не слід забувати про харчування. 2. Що ви рекрмендуєте на десерт?- ...

Переведите пожалуйста на английский 1. Як вам вдається підтримувати себе у гарній формі? - Я вже два місяці займаюся шейпінгом та ніяк не можу схудніти. - Вам не слід забувати про харчування. 2. Що ви рекрмендуєте на десерт?- Наш фірмовий фруктовий салат із збитими вершками "Ласощі". - Я віддаю перевагу натуральним фруктам,але у вашого салату така смачна назва,що я не відмовлюся. 3. Ви когось шукаете? - Так,Так я домовилася про зустрічк з подругою. вона ніколи не запізнювалася.але я стою тут уже 15 хвилин,а її все не має. 4. Він маєзбирати гриби,але ось уже цілу годину блукає лісом із порожнім кошиком. 5. Ви часто ходите до оперного театру? Так, я любител оперної музики,і не пропускаю жодної прем"єри. Але я вже місяць не ходжу до театру,оскільки у мене багато роботи увечері. 6. Я не гадав,що полагодження цієї деталі займе стільки часу. У більшості випадків це займаєне більше години,але помилка виявилася серйозною . Я мучуся уже 2 години і бачу,що тут не обійтись без спеціального обладнання. 7. У вас сухе ламке волосся, вам слідкористуватися спеціальним шампунем .- Я мию голову шампунем з вітамінами вже пів місяця і сподіваюсь на гарний результат. 8.Вам відомо прізвище виконавця головної ролі у фільмі " Політ над гніздом зозулі"? - Джек Ніколсон. - А я цілий день згадую фільми з його участю,але забула його прізвище. 9. Обговорення доповіді триває вже більше 2 годин,проте члени комісії так і не можуть дійти спільної думки. 10. Дощ ллє,як із відра вже другу добу,алеземля все ще не може напитися після тривалої засухи. 11. Ви завжди добре пишете контрольні роботи,але сьогодні ви розв"язуєте одну задачу вже 30 хвилин. 12. Ви жуже гарно вишиваєте хрестиком. - вишивка - це моє хобі. Але вже місяць,як я не беру голки в руки,бо окуліст не радить мені перенапружувати зір. 13. Я часто бачу вас у нашому районі з дитиною. - я тут працюю і відводжу дитину до дитячаго садка. Але вже 3 дні їжджу сама,оскільки зараз у нас бабуся ,і дитина залишається з нею. 14. Попросіть Джейн зв"язатися зі мною. У мене є до неї ділова пропозиція. - На жаль,я не можу вам допомогти. я телефоную їй вже 3 день,проте ніхто не бере слухавку. Мабудь,вона поїхала у відрядження. 15. Як ви добираєтеся до роботи - Хазвичай я їжджу власним автомобілем. Але зараз він мене підводить. Ось уже 20 хвилин я намагаюсь його завести . Та боюсь,що сьогодні буду змушений їхати на метро. 16. Ніколи раніше не бачила вас у цій перукарні. Ви вирішили змінити майстра. - Ні,я стрижусь у "Салоні краси",але він вже тиждень на ремонті. А мені сьогодні треба гарно виглядати. 17. що ви шукаєте? - Я шукаю свою улюблену рубрику в газеті. Зазвичай вона на передостанній сторінці ,але я гортаю газету вже 5 хвилин ,і не бачу її. 18. Ти щось печеш? Так, до дня народження свого сина я готую пиріг.Він печеться вже біля години,але середина все ще сира. 19. Телевізор працює добре з того часу,як ми його купили,і жодного разу не ламався. 20. ви користуєтеся пігулками ,коли хворієте? - Зазвичай я лікуюся травами,але цього разу маю сильну ангіну. Я вже 3 день приймаю "Антиангін2 і почуваю себе набагато краще. 21. Нарешті ви відчинили двері. Я дзвоню вже 10 хвилин. -Пробачте, у дитини гучно грає музика і я не чула вашого дзвінка. 22. Ви обідаєте у нашій їдальні. Але вже 3 дні я дотримуюся суворої дієти за наполяганням лікаря і обід я беру з дому. 23. А де дедусь? - Він уже три години вовтузиться у саду з трояндами. - поклич його додому,до нього прийшли. 24. Мабудь,,автобус зламався. Я стою на зупинці вже 40 хвилин , а його все нема. 25. Ваша книга лежить тут уже кілька днів. візьміть її.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
How do you manage to keep yourself in good shape? - I'm shaping for two months and I can not shudnity. - You should not forget the food.2. What do you rekrmenduyete for dessert? - Our signature fruit salad with whipped cream "Treats". - I prefer natural fruits, but your name salad is so good that I did not give up.3. You looking for someone? - Yes, yes, I agreed with oncoming friend. she never zapiznyuvalasya.ale I stand there for 15 minutes, and it is not.4. He mayezbyraty mushrooms, but after an hour wandering through the forest with an empty basket.5. Do you often go to the opera? Yes, I am a lover of opera music, and do not miss any prime "premieres. But I have a month do not go to the theater because I have a lot of work in the evening.6. I thought that this detail would take to repair it so long. In most cases, it isimportant over an hour, but the error was serious. I am suffering already 2:00 and I see that we can not do without special equipment.7. Do you have dry brittle hair, you slidkorystuvatysya special shampoo .- I wash shampoo with vitamins for half a month and hope for good results.8.Vam name known performer starring in the film "One Flew Over the Cuckoo's Nest"? - Jack Nicholson. - I remember the day a movie with his participation, but forgot his name.9. Discussion of the report has already lasted more than 2 hours, but members of the commission and can not reach a consensus.10. The rain pours as from a bucket for the second day, alezemlya still can not drink after a long drought.11. You always write well tests, but today you solution "bounds one task for 30 minutes.12. You zhuzhe embroider beautiful cross. - Embroidery - it's my hobby. But a month since I do not take the needle in the hand, but optometrist advises me to overtax his sight.13. I often see you in our area with the child. - I work here and otvozhu dytyachaho child to kindergarten. But in 3 days I go myself, because now we grandmother and the child remains with her.14. Ask Jane called "yazatysya me. I have her business inquiries. - Unfortunately, I can not help you. I'm calling it for 3 days, but no one takes up. Probably, she went on a business trip.15. How You get to work - Hazvychay I drive your own car. But now it brings me. For the past 20 minutes I try to get it. And I fear that today will be forced to go underground.16. Never before have not seen you in the barbershop. You have chosen to master. - No, I stryzhus the "beauty salon", but he has a week to repair. And now I need to look good.17. What are you looking for? - I'm looking for your favorite section in the newspaper. Usually it is the penultimate page, but I flip through the newspaper for 5 minutes and did not see it.18. You pechesh something? Thus, the birthday of his son I cook baked pyrih.Vin are about an hour, but the middle is still raw.19. TV worked well since we bought it, and never break.20. You use the pills when sick? - I usually likuyusya herbs, but this time I have severe angina. I have a 3 day accept "Antyanhin2 and feel much better.21. Finally you opened the door. I'm calling for 10 minutes. -Probachte, A child playing loud music and I did not hear your call.22. You dine in our dining room. But in 3 days I follow a strict diet at the insistence of the doctor and I take lunch from home.23. Where dedus? - It is already three o'clock vovtuzytsya garden with roses. - Call it home, came to him.24. Probably ,, the bus broke down. I stand at the bus stop for 40 minutes, and it is not.25. Your book is here for several days. Take it.