Переведите пожалуйста на казахский язык ! Стана Катич ,ты очень хорошо играешь свою роль в сериале . Мне нравится твои с тиль и твоя героиня . Ты очень смелая и красивая актриса. Я желаю тебе еще много ролей в сериалах .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Stana Katic, сіз өте жақсы сериясы рөл ойнайды. Мен стилі сенің және сенің сипаты ұнайды. Сіз өте батыл және әдемі актриса болып табылады. Мен сізге сериалдарына көптеген көп рөлдерді тілейміз.