Переведите пожалуйста на русский лад. Тіл жетпейтін түкпір жоқ. Сөз-дүниенің сәні. Сөйлесе білген, үйлесе біледі. Тілдің құлпы-тіс. Тәтті сөз тас балқытады. Халықтың тілі-қайнар бұлақ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) язык до киева доведет.2)  добрым словом и мертвого воскресишь. 3)   4)  молчание-золото 5) от сладких речей и змея из норы вылезет 6)