ПЕреведите пожалуйста на русский: Мен бос уақытымда сурет салғанды жақсы көремін. Маған әсіресе табиғатты және де портрет салған ұнайды. Мен табиғаттағы кез келген өзгерісті қағаз бетіне сала аламын. Және де оны сай етіп бояймы...

ПЕреведите пожалуйста на русский: Мен бос уақытымда сурет салғанды жақсы көремін. Маған әсіресе табиғатты және де портрет салған ұнайды. Мен табиғаттағы кез келген өзгерісті қағаз бетіне сала аламын. Және де оны сай етіп бояймын. Портретті айнытпай сала аламын дей алмаймын, алайда болашақта менен суретші шығады деп анам күнде айтады. Анамнын үмітін ақтау үшін мен көркемсурет өнеріне қатысамын.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я в свободное время люблю рисовать. Мне нравится рисовать портреты или природу. Я могу нарисовать изменение природы на бумаге. И разукршиваю его краской. Мама говорит,что в будущем я стану художником. Чтобы оправдать надежды мамы я хожу на кружок по рисованию