Переведите пожалуйста. Одна мысль о том , что создавая нечто подобное , можно упрощать людям жизнь , меня вдохновляло. Я просто считаю , что люди , которые заработали миллион , способны заработать и второй. Но ведь это не цель...

Переведите пожалуйста. Одна мысль о том , что создавая нечто подобное , можно упрощать людям жизнь , меня вдохновляло. Я просто считаю , что люди , которые заработали миллион , способны заработать и второй. Но ведь это не цель всей жизни , цель должна быть гораздо больше , чем просто деньги. Тепличные условия не дают возможности работать телу и мозгу на все 120 процентов.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бірі осы тәрізді бірдеңе жасау, бұл менің шабыт, адамдардың өмірін жеңілдету болады деп ойладым. Мен жай ғана адам миллиондаған кім табады деп ойлаймын, және екінші табыс табу мүмкіндігі бар. Бірақ бұл барлық өмір мақсаты емес, мақсаты тек ақша артық болуы тиіс. Жылыжайлық жағдайлар мүмкін емес барлық 120 пайызға денесі мен ақыл жұмыс істеуге мүмкіндік береді.