Переведите пожалуйста. Она часто уходит. Самолет прилетел. Сабина уже начала изучать английский язык? Нет,она начнет на след. неделе

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
She often goes out. The plane flew. Sabina has already started to learn English? No, it will start on next week.
Гость
It often goes away. The plane flew. Sabina has already started to learn English? No, it will start next week. Надеюсь помог )))