Переведите пожалуйста пословицы: өнерді үйрен де,жирен. өнерлі өрге жүзеді өнерлі жігіт өрде озар,өнерсіз жігіт жер соғар өнер білсең өлмейсің,өнерлінің өзгі талмас өнерің болса,өлемін деме өнерлінің қолы алтын,өлеңшінің сөзі а...

Переведите пожалуйста пословицы: өнерді үйрен де,жирен. өнерлі өрге жүзеді өнерлі жігіт өрде озар,өнерсіз жігіт жер соғар өнер білсең өлмейсің,өнерлінің өзгі талмас өнерің болса,өлемін деме өнерлінің қолы алтын,өлеңшінің сөзі алтын
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
научись быть трудолюбивым и можеш добиться всешо мужчина если ударит землю значит знает и труд не умрёшь иэто слово золото