Переведите пожалуйста стих на русский. Менің күн тәртібім. қазір жасым сегізде, Көп ұйықтаймын, ерке емен Ешкімге ,,тұР'' дегізбей, қарғып тұрам ертемен. Енді ертеңгі сабакка, Дайындалу-борышым, Тойып а...

Переведите пожалуйста стих на русский. Менің күн тәртібім. қазір жасым сегізде, Көп ұйықтаймын, ерке емен Ешкімге ,,тұР'' дегізбей, қарғып тұрам ертемен. Енді ертеңгі сабакка, Дайындалу-борышым, Тойып алып тамаққа, Отырамын сол үшін. Пожалуйста.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мой режим дня . мне восемь лет.много сплю. никто не будет меня.сам встаю я рано.теперь на завтрашней день.надо мне готовиться.