Переведите пожалуйста , текст. -Arthur , what time is it ? -It's half past four . -Oh, goody!Tume for my favorite programme ! Oh,oh ! What's this? I hate watching scary films ! -Arthur , wak...

Переведите пожалуйста , текст. -Arthur , what time is it ? -It's half past four . -Oh, goody!Tume for my favorite programme ! Oh,oh ! What's this? I hate watching scary films ! -Arthur , wake up!Scooby Doo was not on TV ! It's usually on now! -Silly dog ! It's halp past four in the morning! -Oh,oh! -Oh,alright,then. Goodnight, Rascsal ! -Arthur? Can i sleep in your basket ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
— Артур, который час? — Сейчас 4:30. — О, хорошо! Настало время для моей любимой передачи! О, о! Что это? Я ненавижу смотреть ужастики! — Артур, проснись! Скуби Ду показывали по телевизору! — Глупая собака! Сейчас 4:30 утра! О, о! О, отлично тогда. Спокойной ночи, Расксаль! — Артур? Могу я поспать в твоей корзине?