Переведите пожалуйста текст и вставьте пропущенные слова...My name is Igor. My friends say i am a computer....,but i am not very.... ....English. I found your.... on the internet.I go to school in Kyiv. I love it,but i love L...

Переведите пожалуйста текст и вставьте пропущенные слова... My name is Igor. My friends say i am a computer....,but i am not very.... ....English. I found your.... on the internet.I go to school in Kyiv. I love it,but i love Lviv more. My grandbad lives there. It is the... town in the world. It has got beautiful old houses. Have you got any Ukrainian...? You can write to me in... . Hope 2 hear from u,Igor.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My friends say I am a computer genius but I am not very good at English. I found your address on the Internet. I go to school in Kyiv. I love it, but I love Lviv more. My granddad lives there. It is the best town in the world. It has got beautiful old houses.Have you got any Ukrainian friends? You can write to me in this e-mail. Hope to hear from u, Igor.
Гость
мои друзья говорят что я компьютерный гений . я не очень хорош в английском . я нашел адрес в интернете , я пришел в школу в киеве . мне он нравится , но я больше люблю Львов . мой дедушка живёт здесь. это лучший город в мире . Здесь красивые старые дома . Есть ли у вас друзья в Украине ? Вы можете написать мне на эт.почту . Надеюсь услышать вас . Егор