Переведите пожалуйста(без переводчика), очень ну прям очень надо ~T_T~пы.сы. не кидайте только, пожалуйста.

Переведите пожалуйста(без переводчика), очень ну прям очень надо ~T_T~ пы.сы. не кидайте только, пожалуйста.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
In life of every person comes a time, when life become boring, there are some problems, stress. And if you don't want to be depressed, you have to find time  for hobbies, that help us to relax and also save our nerve sells.