Переведите срочно наддо плиз шахмат ойыны Үндістаннан Қытайға Тибетке Малайзия аралдарына Иранға тараған. Ал Ираннан шығыс халықтарына, арабтарға, армяндарға, грузиндерге, византиялықт...
Переведите срочно наддо плиз шахмат ойыны Үндістаннан Қытайға Тибетке Малайзия аралдарына Иранға тараған. Ал Ираннан шығыс халықтарына, арабтарға, армяндарға, грузиндерге,
византиялықтар мен түріктерге ауысқан. Иран, Кавказ арқылы Ресейге, арабтар арқылы Еуропаға, одан кейін Францияға, Германияға, Британияға, Испанияға дейін жеткен. Археологтардың соңгы зерттеулері бойынша шахмат ойыны Киев пен Новгород жерінде кең тараған. Орыс эпостарындағы Илья Муромец, Добрыня Никитич, Алеша Попович,т.б. батыр әрі шахматты шебер ойнаушы ретінде суреттелген
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Иран, Индия, Китай, Тибет, Малайзия острова популярная игра в шахматы. И народы восточного Ирана, арабы,Армяне, грузины,Византийцы и турки перевели. Иран, Россия через Кавказ в Европу через арабов, а затем во Франции, Германии, Великобритании, Испании достигла. Археологические исследования последний общей шахматы в Киеве и Москве. России эпосы Илья Муромец, Добрыня Никитич, Алеша Попович и др описано, как герой и мастер шахматиста