ПЕРЕВЕДИТЕ СРООЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 20 БАЛЛОВ Басқа нөмірлі көліктер де бар, дегенмен маған осы трамвайдың бағыты ұнайды. Ә. Молдағұлова көшесімен тура жүреді де, Т. Рысқұлов көшесінен бұрылады. Әр аялдамаға уақытында келеді. Жү...

ПЕРЕВЕДИТЕ СРООЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 20 БАЛЛОВ Басқа нөмірлі көліктер де бар, дегенмен маған осы трамвайдың бағыты ұнайды. Ә. Молдағұлова көшесімен тура жүреді де, Т. Рысқұлов көшесінен бұрылады. Әр аялдамаға уақытында келеді. Жүргізушісі көлікті асықпай, баппен жүргізеді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если , место других автомобилей, но мне нравится направление трамвая. А... Придётся Молдагуловой- стрит, Т. улица Рыскулова поворачивается. Прекратить каждый раз. Водитель транспортного средства, медленно и осторожно