Переведите так,что-бы было понятно и со смыслом. Ұшып жүріп , қорегін ұстап жейді . Дауысы онша қатты емес . Қарлығаш ұясын саз балшықтан сілекейімен араластырып , бекем етіп жартас қуыстарына , жағалаудағы жарға , үй ішіне , к...

Переведите так,что-бы было понятно и со смыслом. Ұшып жүріп , қорегін ұстап жейді . Дауысы онша қатты емес . Қарлығаш ұясын саз балшықтан сілекейімен араластырып , бекем етіп жартас қуыстарына , жағалаудағы жарға , үй ішіне , кейде ағаш басына да салады . Ұясы жарты ай немесе түбі кең , аузы тар құмыра пішінді . Ұясының түбіне қауырсыннан т . д . заттардан жұмсак төсеніш жасайды . Қорегі көбіне ұсақ жәндіктер .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Летая,добывает свою пищу. Голос у него не очень громкий. Ласточка  строит свое гнездо смешивая глину со слюной в  щели скалы,  в прибрежные скалы, в дома, иногда и на верхушку дерева. Форма гнезда похожа на полумесяц или на горшок у которого большое дно и узкая поверхность. Дно гнезда заполняют перьями  или любыми другими мягкими вещами. В большинстве случаев питаются мелкими насекомыми.