Переведите текст на английский: Мой любимый магазин это Бершка. Он находится в торговом центре Гаризонт. Работает до 10 часов вечера. В нем продается одежда и я часто там ее покупаю. Дам не слишком дорого, но и не дешево.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favourite shop is Bershka. It is a shopping center of Garizont. Works to 10 oclock in the evening. In it the clothes are on sale and I often buy it there
Гость
Bershka is my lovely shop. It is in shopping center Garizont. It works to 10 o'clock in the evening. There the clothes are on sale and I often buy it. I will give (There) not so expensively, but also isn't cheap. Орфография сохранена в лучшем виде.