Переведите текст на английский язык . Я бы хотела что бы в нашей школе появился киноклуб. На наших встречах мы могли бы смотреть и обсуждать фильмы. К нам бы приходили люди из мира кино.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I would like that there would be a club in our school. At our meetings we could watch and discuss films. People would come to us from the world of cinema.
Гость
I would like that there would be a club in our school. At our meetings we could watch and discuss films. People would come to us from the world of cinema.