Переведите текст на каз яз пожалуйста!!!!!!очень важно и быстро!!!! Мальчик ты настоящий друг. Ты помог маленькому птенцу. И мне очень понравилось.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бала сен нағыз доссың.Сен кішкентай балапанға көмектестін.Маған өте қатты ұнады!
Гость
Boy сіз нақты дос боласыз. Сіз аз балапан көмектесеміз. Ал мен шын ләззат.