Переведите текст на каз.язУ отца был сын.Когда они нашли подкову подкову сын не поднял ,а отец поднял.Потом отец продал подкову кузнецу и получил 3 монеты.Купил отец виноград .А сыну не дал .Тогда отец стал ронять вишни.Сын ста...

Переведите текст на каз.яз У отца был сын.Когда они нашли подкову подкову сын не поднял ,а отец поднял. Потом отец продал подкову кузнецу и получил 3 монеты. Купил отец виноград .А сыну не дал .Тогда отец стал ронять вишни.Сын стал поднимать вишни.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Əкеде бала болыпты. Бір күні олар тағаны тапқан. Бала тапқаны көтерген жоқ, ал əкесі көтерді. Содан кейін əкесі тағаны сатқан жане 3 монета алды. Əкесі ол ақшаға жүзім алыпты. Баласына берген жоқ екен. Сонда əкесі жүзімді жерге тастап жүрді, ал баласы жүзімді көтеріп жүрді.