Переведите текст на русский жаңа технология қазақ тілі сабағында тек оқулықпен ғана жұмыс жасамаймыз.Жаңа технологияны да үйреніп жүрміз. Мұғалім бізге интерактивті тақтамен қалай жұмыс жасау керектігін үйретіп жатыр.Бұрынғыша ...

Переведите текст на русский жаңа технология қазақ тілі сабағында тек оқулықпен ғана жұмыс жасамаймыз.Жаңа технологияны да үйреніп жүрміз. Мұғалім бізге интерактивті тақтамен қалай жұмыс жасау керектігін үйретіп жатыр. Бұрынғыша тақтаға жазып əуре болмаймыз. Интерактивті тақтаның арнайы қаламымен жазамыз және оның өшіру қызметі де бар. Сабақта түрлі презентациялар жасап көрсетеміз. Кейде білмеген тұсымызды апай көрсетіп жатады. Бəріміз сынып болып сабаққа белсене қатысамыз. Қазақ тілі сабағы түсінікті əрі қызықты өтеді. Пожалуйста переведите нужно срочно!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на уроке казахского языка мы не только работаем с учебником.мы и учим новую технологию.учитель нам учит как работать на интерактивной доске.как раньше мы не будем страдать.на интерактивной доске нужно писать спицальной ручкой и ещё есть стирательная работа. на уроке мы делаем презентации.иногда учитель показывает нам что мы не знаем.мы все активно участвуем на уроках.казахский язык проходит понятный и очень интересный. ДУМАЕ ЧТО ТАК