Переведите (только не в переводчике): -привет -привет -пошли кататься на горках! -а давай ка лучше слепим снеговика? -давай! -я вынесу морковку для носа, и ведро для шляпы -а я руковички и метлу -я скатаю средний круг -я скат...

Переведите (только не в переводчике): -привет -привет -пошли кататься на горках! -а давай ка лучше слепим снеговика? -давай! -я вынесу морковку для носа, и ведро для шляпы -а я руковички и метлу -я скатаю средний круг -я скатаю маленький -а большой мы будем катать вместе -хорошо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-салем -салем -жур горкада каттеленемэс! -
Гость
-сәлем  -сәлем -горкыге ойнауға барайық -одан да аққала жасайық -жәрәйды мен мұрнына сәбіз және басына шелек алып келемін -ал мен қолына сыпырғы -мен ортаңғы бөлігін жасаймын -мен кішкентайын -ал үлкенін екеуміз бірге жасаймыз -жарайды