Переведите,пожалуйста,только не через переводчик. Италия-одна из самых красивых стран в Европе. Моя мечта посетить эту удивительную страну. Я хочу ехать ни во Францию ни в Испанию. Милан, без сомнения, один из главных центров ш...

Переведите,пожалуйста,только не через переводчик. Италия-одна из самых красивых стран в Европе. Моя мечта посетить эту удивительную страну. Я хочу ехать ни во Францию ни в Испанию. Милан, без сомнения, один из главных центров шопинга в Италии. Он может обеспечить рай для любителей шопинга. Милан мировая столица моды. Я хочу увидеть как Венеция погружается в воду. Заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Italy - one of the most beautiful countries in Europe. My dream is to visit this amazing country. I want to go neither in France nor in Spain. Milan, without a doubt, one of the main centers of shopping in Italy. It can be a Paradise for shoppers. Milan fashion capital of the world. I want to see Venice sinking into the water.
Гость
Italy-one of the most beautiful country in Europe .My dream is visit this beautiful country . I don't want to go to the Spain or France. Milan without a doubt is the main shopping Centre in Italy. It can provide a paradise for shoppers. Milan - fashion capital of the world. I want to see how Venice diving into the water . Фуух , вроде все )