Переведити на русский Тақтаға Болат шықты Мұғалім Болатқа көмектесті Тақта алдында не ілулі тұр Тақта алдында транспортир үшбұрышты сызғыш ілулі тұр Тақтаға кім шықты

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Болат вышал в доске,учетильница помагла Болату.на доске что повешенно? На доске повешили тронспортирный триугольник и ленейка.На доску кто вышал