Перевести на английский: 1. Скільки яблук є на тарілці? 2. Є трішки рису у холодильнику. 3. Скільки пляшок води ти випиваєш на тиждень? 4. Є трохи фруктів і овочів у коробці. 5. Я не п'ю колу. 6. Чи э трохи сиру та рису на тарі...

Перевести на английский: 1. Скільки яблук є на тарілці? 2. Є трішки рису у холодильнику. 3. Скільки пляшок води ти випиваєш на тиждень? 4. Є трохи фруктів і овочів у коробці. 5. Я не п'ю колу. 6. Чи э трохи сиру та рису на тарілці?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.How many apples are on the plate ? 2.There is a bit of rice in the refrigerator. 3.How many bottles of water do you drink a week? 4.There is a bit of fruit and vegetables in a box. 5. I don't  drink a cola. 6. Do some cheese and rice on a plate ?