Перевести на англійську мову- Я мешкаю на вулиці Крейсерна,вона маленька біля 20 будинків.На вулиці розкинулись гарно доглянуті будинки.Дуже багато дерев та квітів,тому в теплу пору року зелено і затишно.Мені подобається моя ву...

Перевести на англійську мову- Я мешкаю на вулиці Крейсерна,вона маленька біля 20 будинків.На вулиці розкинулись гарно доглянуті будинки.Дуже багато дерев та квітів,тому в теплу пору року зелено і затишно.Мені подобається моя вулиця
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I live on Kreisern street. It is quite small, having only twenty buildings on it. This houses seem to be very good-looking. There are a lot of trees and flowers, so it is green and cosy there in spring or summer. That's why i like my street. Я взяв на себе сміливість трохи відредагувати текст певними літературними кліше, бо переклад слово в слово був би, як на мене, не дуже гарний стилістично
Гость
I live on Kreisern street. It is small street with twenty buildings on it. This houses seem to be  well groomed. There are a lot of trees and flowers, so it is greenly and cosily there in spring or summer. That's why i like my street.