Перевести на математичну мовуОдне з чисел на 17 менше от другого,а йхня сума доривнюэ 75 знайти бильше с цих чисел.Перше число в 3 рази бильше за друге, ризниця цих чисел доривнюэ 43 . знайди  менше число .срочно а то меня юбют

Перевести на математичну мову Одне з чисел на 17 менше от другого,а йхня сума доривнюэ 75 знайти бильше с цих чисел. Перше число в 3 рази бильше за друге, ризниця цих чисел доривнюэ 43 . знайди  менше число . срочно а то меня юбют
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]2a-2b-2a+0,7b=-1,3b[/latex]