Перевести на русский то что в скобках:"( Наурыз - үлкен мейрам. Наурызда адамдар ағаштар отырғызады. Наурызда адамдар аула, көше, үйді тазалайды. Мейрамда оқушылар қазақша өлең ойтады, би биледі, көріністер қояды. Ауылдарда қал...

Перевести на русский то что в скобках: "( Наурыз - үлкен мейрам. Наурызда адамдар ағаштар отырғызады. Наурызда адамдар аула, көше, үйді тазалайды. Мейрамда оқушылар қазақша өлең ойтады, би биледі, көріністер қояды. Ауылдарда қалаларда, алаңдарда үлкег мейрам болады. Алаңда адамдар көп болады. Онда музыка ойнайды. Наурыз - өте көңілді мейрам.)"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а то какой язык написанн??
Гость
Наурыз-великий праздник.На Наурыз люди сажают деревья.В Наурыз люди убираются на улице,дома и во дворах.