Перевести   на русский язык текст.                   Hi! My name is Jane. I am eight.My home  city is London. It is a very nice place. This is my  mum. Her name is Gabby .She is in her room. She is busy ....

                       Перевести   на русский язык текст.                   Hi! My name is Jane. I am eight.My home  city is London. It is a very nice place. This is my  mum. Her name is Gabby .She is in her room. She is busy . This is my dad. His  name is Derek.  He is in  his office. This is my best friend. Her name is Linda. She is with her cat.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет! Меня зовут Джейн. Мне 8 лет. Мой родной город - Лондон. Это очень красивое место. Это моя мама. Её зовут Гэбби. Она находится в своей комнате. Она очень занята. Это мой папа. Его зовут Дэрек. Он в своем офисе. Это мой лучший друг. Её зовут Линда. Она со своей кошкой.