Перевести с казахского на русский без переводчика самому: -Cәлем қалайсың? -Cәлем, өзің қалайсың? Кеше ғаломторда отырмадың ба? -Кеше үйде болмадым, не болды ? -Агентке кіпіп, саған хабарлассам, жуап бермедің. -Жарайды, қазір ...

Перевести с казахского на русский без переводчика самому: -Cәлем қалайсың? -Cәлем, өзің қалайсың? Кеше ғаломторда отырмадың ба? -Кеше үйде болмадым, не болды ? -Агентке кіпіп, саған хабарлассам, жуап бермедің. -Жарайды, қазір үйге барған соң кіремін. Немене , жедел бір нәрсе кереу болды ма? -Иә, өткенаптада жарыста түскен суреттерді жіберші деп хабарласқнмын. Ата-анама көрсеткім келген. -Қазір барамын да, дереу жіберемін. Е-mail бұрынғы ма? -Иә, бұрынғы, өзгерген жоқ. Күтемін, ұмытып кетпе! -О не дегенің, саспа, барасымен жіберемін.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привет,Как дела? -Привет,сам как?Ты вчера не сидел за интернетом? -Я вчера не был дома,что случилось? -Я зашел в агент,написал тебе,но ты не ответил -Хорошо,после того как я пойду домой я зайду.Что-то срочное надо? -Да,я написал чтобы ты отправил фотографии с прошлой недели по олимпиаде.Я хотел показать их родителям -Я сейчас же пойду,и отправлю,Е-mail тот же? -Да,прежний,не изменился.буду ждать,не забудь! -О чем ты не переживай,как дойду отправлю.