Перевести текст .hello !My name's Paul.What's your name?I'm twelve years old.I'm from Devon.It's a fantastic place!Where are you from?My favorite hobby is horse-riding.it's very entertaining!And this is our pony Prince.What's y...
Перевести текст .hello !My name's Paul.What's your name?I'm twelve years old.I'm from Devon.It's a fantastic place!Where are you from?My favorite hobby is horse-riding.it's very entertaining!And this is our pony Prince.What's your hobby?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
привет ! Paul.What меня зовут тебя зовут ? Я двенадцать лет old.I'm из фантастического места Devon.It в ! Где ты? Мое любимое хобби является horse-riding.it это очень интересно ! А это наш пони Prince.What ваше хобби ?