Перевести текст на английский язык Меня зовут Даниил. Я из России. Россия большая и красивая страна. И у нас есть Кремль. Он находится в Москве.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My name is Danil. I'm from Russia.Russia is big and beautiful contry.We have got Kremlin. It is in Moskow
Гость
My names Danil Im from Russia Russia -big and beautiful country. We have got Kreml it is locate in Moscow