Перевести текст на англ.язык. Мой любимый певец Тимати.Через 50 лет ему будет 83 года. Он будет стар.. наверно уже у него не будет новых песен. Голос измениться и я не буду его слушать. Про него все забудут.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favorite singer Timati.Fifty years from now he will be eighty-three years. It will be old already.. I guess he will have no new songs. The voice changed, and I'm not going to listen to him. All about him will be forgotten.