Перевести Ви можете зателефонувати мені, якщо у вас будуть якісь питання. Якби у мене зараз були гроші, я би купив морозива. Моя бабуся завжди готує щось смачне, коли ми приїжджаємо відвідати її. На вашому місці я би сказав правду

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
You can call me if you are any questions.If I now had the money I would buy ice cream.My grandmother always prepares something tasty when we come to visit her.In your place I would have told the truth