Перевести Жер-ана Бейбіт бақша ішінде жерді қопарып ойнап жүр еді,бір қария: - Әй,балам,жерді неге қорлайсың?Ол сенің анаң ғой, -деді. Таңғалған Бейбіт: -Менің анам үйде,аты-Зейнеп,-деді. -Балам,он...

Перевести Жер-ана Бейбіт бақша ішінде жерді қопарып ойнап жүр еді,бір қария: - Әй,балам,жерді неге қорлайсың?Ол сенің анаң ғой, -деді. Таңғалған Бейбіт: -Менің анам үйде,аты-Зейнеп,-деді. -Балам,онда сол Зейнеп анаңнан сұра,түсіндіреді,-деп қария кете берді. Бейбіт үйге келіп,анасынан Жер-ана туралы сұрады. -Балам-ай,ол кісі саған дұрыс айтқан.Жер-бәріміздің анамыз.Онсыз өмір жоқ.Жер-ана дейтін себебіміз-ішетін суымыз,жейтін нанымыз жердікі.Адамға қажетінің бәрі жерден шығады... Бейбітанасының әр сөзінзейінмен тыңдады.Түстен кейін бақшаға барып,шашып ойнаған топырақты тегістеді. (Қ.Сәрсекеев)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Матери-ЗемлиМир играл в саду, в том числе мине, один из пожилых людей:- Эй, сын мой, позорить, почему это твоя мать, сказал он.Пораженный мира:Моя мать является именем нарицательным, Зейнеп, сказал он.Спросите, есть ли -Balam Зейнеп мать объясняет, оставьте сказал старик.Мир пришел домой, его мать спросила о Матери-Земле.