Перевести.Жаза -жаза жазуды,Талып кетті қолымыз.Бір,екі,үш,Бойға жинап күш,Жалқаулықты тастаймыз,Қайта сабақ бастаймыз.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жаза -жаза жазуды-несудимости лета Талып кетті қолымыз- тяжелая рука Бір,екі,үш,Бойға жинап күш-Один, два, три, усилия круглые часы, чтобы собрать Жалқаулықты тастаймыз- от лени отменен  Қайта сабақ бастаймыз-Повторно начать уроки