Перевиди на английский язык: •самое красивое платье • самый большой зонт • самые длинные брюки • самая маленькая футболка • самый хороший костюм • самые грязные кроссовки • самый толстый свитер

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
the most beautiful dress the biggest umbrella the long pants the smallest t-shirt very nice suit the dirtiest sneakers the thickest sweater
Гость
•the most beautiful dress the biggest umbrella  the long pants the smallest t-shirt nice suit the dirty sneakers the thickest sweater