Перевидите пожалуйста на казаxском Привет Привет На какой ты ходишь кружок? Я хожу на баскетбол А сколько ты ходишь туда? Я хожу уже 2 года А ты куда xодишь? Я xоду на рисование Пока Пока

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
cәлем  сәлем Егер сіз шеңбер өтіңіз не нәрсеге?Мен баскетбол өтіңізАл сіз қалай сонда барып болады?Мен 2 жыл үшін баруға Ал сіз қайда xodish барамыз?Мен суретті жұмыс істеп жатырмын саубол саубол