Перевидите пожелание другуТекст: Привет!Как дела? Я тебе желаю здоровья успеха, и хороших оценок в школе!Чтоб хорошо провёл новый год, и зимнии каникулы.Поздравляю тебя с новым годом!
Перевидите пожелание другу
Текст: Привет!Как дела? Я тебе желаю здоровья успеха, и хороших оценок в школе!
Чтоб хорошо провёл новый год, и зимнии каникулы.
Поздравляю тебя с новым годом!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сәлем!Как дела? Мен саған денсаулық тілеймін, сәттілік және жақсы баға!Ұжымда жақсы өткізді жаңа жыл, қысқы демалыстар.Құттықтаймын сені!!!
Гость
Сәлем! Қалың қалай? Саған денсаулық, табыс, және де оқуыңда жақсы баға алуыңды тілеймін! Жаңа Жылды жақсы қарсы алуыңа, қыстық демалысты жақсы өткізуіңе тілектеспін! Жаңа жылыңмен! так))